13. päev: restoran

13. päeva väljakutse: RESTORAN!

Taimset toitu saab edukalt nautida ka kodust väljaspool. Mine välja sööma! Taimse Teisipäeva kodulehelt leiad nimekirja söögikohtadest, mis vähemalt teisipäeviti taimset toitu pakuvad. Enamikel neist on taimne toit ka püsivalt menüüs. https://taimneteisipaev.ee/restoranid/

Kui elad Tallinnas või Tartus võid toidukohtade otsimiseks kasutada Wolt’i kulleriteenuse rakendust või kodulehte. Pane otsingusse näiteks taimetoit, vegan või vegetarian.

Valikut lihtsustab, kui soovid midagi taimetoidusõbralikust köögist nagu näiteks India, Tai, Mehhiko, Lähis-Ida jne. Palju toite ongi loomulikult taimsed või neid saab selleks lihtsalt teha. Soovituste küsimiseks kasuta julgelt meie Facebooki gruppi :) Valmista end ette - suurem osa restoranidel on menüü internetis olemas. Võid restorani ka ette helistada, kas neil on midagi taimset või kas nad saaksid Su jaoks midagi valmistada.

Lähene lisadele loominguliselt - friikad, grillitud köögiviljad, salat, avokaado ja oad võivad hädaolukorras aidata mõne muu toidu täitvamaks muuta. Naudi ja ära unusta oma kogemust meiega jagada!

PRIVAATSUSPOLIITIKA

 

info@taimetoiduvaljakutse.ee