Kuidas sotsialiseeruda ilma inimkontaktis olemata

Eriolukord on kestnud juba kolm nädalat. Kui alguses tundus see kui kõikide introvertide unelm, et enam ei pea ega tohi pidevalt inimestega kokku saada, siis nüüdseks on meil kõigil tekkinud igatsus inimkontakti ja sõpradega aja koosveetmise järele. Kui seda näost näkku teha ei saa, tuleb leida selleks virtuaalsed lahendused. Seega – millal sa viimati piknikul käisid? Sel nädalavahetusel!

Virtuaalne piknik on nii mitmeski mõttes parem kui tavaline piknik. Selle jaoks ei pea ootama ilusat ja sooja ilma, päike ei paista silma, toit ei lähe pahaks ja mis peamine – saad ise valida, mida süüa. Et oleks siiski tunne, et olete koos pikniku jaoks süüa teinud, võiksid valida toidu, mida on lihtne erinevate soovide järgi timmida. Täidisega toidud nagu näiteks vrapid või pannkoogid on selleks ideaalsed! 

Kui tavaliselt saab piknikul olles mängida erinevaid muru- või lauamänge, siis läbi ekraani seda justkui teha ei saa. Õnneks on viimasel ajal püsti pandud palju erinevaid rakendusi ja veebilehti, kus saab sõpradega lõbusalt aega veeta. Üheks variandiks on Kahoot.com, kus saab erinevaid viktoriine lahendada või siis teha sõpradele enda kohta viktoriin, et saada teada, kas nad ikka pärast mitmenädalast eemalolekut ka sinu kohta fakte mäletavad. Kui sulle ja sõpradele meeldib sõnadega mängida, siis sobib teile Scrabble Go. Kui aga soovite üksteise joonistamisoskust imetleda, siis teile sobib Scribble.io.

Aga siiski, kõige tähtsama juurde – kuidas lahendada koos söömise mure? Siin on 3 erinevat täidist, mida vrappide sisse panna. Nii saavad kõik ise valida, mis neile rohkem meeldib!

Variant 1: toekas burrito

Prae pannil sibul, porgand ja paprika. Maitsesta soola-pipra, paprikapulbri ja vürtsköömnetega. Lisa juurde tomatipasta ning oad. Sega kokku riisiga. Aseta täidis tortilla keskele ning keera see vrapiks kokku. 

Variant 2: värske amps

Lõika tofust kuubikud ning prae pannil koos karri ja suitsupaprika pulbriga. Lõika salat, tomat ja kurk tükkideks ning sega kokku. Sega eraldi kausis kokku taimne majonees ning tomatipasta ja maitsesta soola-pipraga. Aseta salat tortilla keskele, selle peale pane praetud tofu ning kõige peale kaste. Keera see vrapiks kokku. 

Variant 3: magus vrapp

Kui tunned end eriti eksperimenteerimis-altina, siis soovitame proovida magusat vrappi. Selleks tükelda banaan, õun, pirn või muud puuviljad, mida soovid, kuubikuteks. Pane need vrapi keskele ning peale kalla tumeda šokolaadi kastet. Keera see vrapiks kokku.

 

PRIVAATSUSPOLIITIKA

 

info@taimetoiduvaljakutse.ee